Zamówienia telefoniczne oraz pomoc konsultantów: tel. 52 569 92 50 tel. 507 132 834

Materac Balet

cena:
2 439
lub
244
miesięcznie
przez 10 miesięcy dowiedz się wiecej

Pokrowiec:

zobacz pokrowce

Dostawa gratis

Gwarancja
door-to-door

Najlepsze ceny

raty 0%

Skala twardości

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
miękki
średni
twardy

Parametry:

Twardość:

4 - Średni

Wkład:

• sprężynowy
• sprężyna kieszeniowa
• piankowy
• pianka wysokoelastyczna

Wysokość:

25.0 cm

Gwarancja:

15 lat

Cechy:

• pokrowiec pralny
• antyalergiczny

Opis

Balet to materac, w którym zastosowaliśmy dwa innowacyjne rozwiązania zapewniające optymalny komfort – system InterActive oraz piankę Velvet Touch. Dzięki symetrycznemu ułożeniu sprężyn zyskaliśmy 7 zróżnicowanych stref twardości, a wstawiając dodatkowe, mniejsze sprężynki stworzyliśmy nowatorski system InterActive. Gęste ułożenie sprężynek zapewnia progresywne wsparcie, dopasowując się idealnie do wszystkich naturalnych krzywizn ciała. Po jednej stronie materaca umieściliśmy sprężystą, wysokoelastyczną piankę Velvet Touch, a z drugiej strony piankę lateksową, która odpowiada za dodatkową miękkość i sprężystość. Dzięki temu można dopasować poziom komfortu do indywidualnych, zmieniających się z czasem potrzeb.

Pokrowiec do wyboru:

Diamond innowacyjna tkanina wykonana wg najnowocześniej tech­nologii 3D. Struktura pokrowca gwarantuje dużą przepuszczalność powietrza, ograniczając dzięki temu rozwój roztoczy i bakterii. Wysoka odporność na ścieranie oraz bardzo dobre odprowadzenie wilgoci stanowi o jakości tego włókna. Pokrowiec z możliwością prania w temp. do 60°C. Posiada zamek rozdzielczy.

Motive mikrokapsuł­ki zawarte w tkaninie Motive gwarantują zdrowy i komfortowy sen. Niesamowicie delikatny oraz jedwabisty w dotyku pokrowiec. Innowacyjna dzianina z  mikrokapsułkami z olej­kiem arganowym. Olejek ten jest jednym z najdroższych i najbar­dziej cenionych olejów na świecie. Pozyskiwany z nasion owo­ców drzewa arganowego, rosnącego tylko w jednym miejscu na świecie  w Maroku. Gwarantuje dodatkowe poczucie miękkości i delikatności pokrowca. Pokrowiec z możliwością prania w temp. do 60°C. Posiada zamek rozdzielczy.

Opinie użytkowników o produkcie Balet

Średnia ocena użytkowników

0 / 5

0 opinii
5
0% Complete (danger)
0
4
0% Complete (danger)
0
3
0% Complete (danger)
0
2
0% Complete (danger)
0
1
0% Complete (danger)
0
Dodaj swoją opinię

Zobacz również:

Balet - Producent: HILDING - Kieszeniowe - Materace